Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Asmir Begović putem društvenih mreža odgovorio je bivšem golmanu Sjedinjenih Američkih Država Timu Howardu nakon njegovih izjava uoči utakmice šesnaestine finala Svjetskog prvenstva.
Bosna i Hercegovina će 2. jula u San Franciscu igrati protiv selekcije SAD-a u borbi za plasman u osminu finala.
Begović odgovorio Howardu
Howard je prethodno izjavio da će američka reprezentacija učiniti sve da “razbije” Bosnu i Hercegovinu.
“A Bosna? Pa… Landon i ja ćemo još razgovarati o tome. Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapet će protiv njih”, rekao je Howard.
Na njegove riječi ubrzo je reagovao Begović kratkom, ali jasnom porukom.
“Nisam baš siguran u to, Tim. Radujem se borbi u San Franciscu”, napisao je bivši golman Zmajeva.
Utakmica Bosne i Hercegovine i Sjedinjenih Američkih Država igra se 2. jula u San Franciscu, a očekuje se veliki broj navijača obje reprezentacije na tribinama.

