- Muškarac iz Modriče dobio je opomenu pred tužbu zbog neplaćenog računa od 2,50 KM za medicinske usluge u dobojskoj bolnici.
Ova mala dugovanja dovela su do pokretanja pravnog postupka protiv njega, nakon što nije reagirao na prethodne opomene i zahtjeve za uplatu.JZU Bolnica Sveti apostol Luka Doboj je istakla da je opomena pred tužbu posljednji korak prije nego što će slučaj biti upućen na sudsku raspravu.
Ovo je potvrdio i v.d. direktor Mladen Grajić koji je lično izdao fakturu, ali je ponudio i plaćanje u ratama.
Također direktor je zaprijetio da će svoja prava potražiti na sudu.
Građani su izrazili ogorčenje zbog odluke da se protiv muškarca iz Modriče pokrene pravni postupak zbog neplaćenog računa od 2,50 KM za bolničke usluge.
Trending
- Nesreća na gradilištu bivšeg hotela: Urušila se skela, radnik smrtno stradao
- Bosna i Hercegovina i Hrvatska potpisale ugovor o graničnim prelazima, UIO upozorava na posljedice
- NOVI NON-PAPER ZA BALKAN PODIGAO BURU: Velike promjene za Bosnu i Hercegovinu
- Mnogi radnici ne znaju svoja prava: Evo koliko dana godišnjeg odmora vam pripada u FBiH
- Teška nesreća: Četiri osobe poginule, jedna preminula nakon prevoza u bolnicu
- BURA U BiH: NIP napustila bivša ministrica, prešla u drugu stranku
- FARUK KAJTAZ O POLITIČKIM PREVIRANJIMA U MOSTARU: „Čovićeva pozicija više nije neupitna, izbori bi mogli donijeti velike promjene“
- UIO PALI ALARM: Moguće da svi prelazi u Gradišci budu zatvoreni
data-nosnippet>

